Când normalul devine surprinzător
Postarea asta-i mai mult pentru mine, ca să nu uit peste ani momentul. Miercuri noapte scanam taxi-urile la Modarom şi observ un Mercedes că are un fular cu Steagu’ în parbrizul din spate. Fular din ăla vechi, model anii ’90, cu Diavolii Tâmpei şi „Mamă, te iubesc dar nu ca ca pe Steagu’!” Ştiam că…







